Toner Dell 1320 zamiennik magenta - toner Quantec 2k

toner Dell 1320 zamiennik toner Białystok
toner Dell 1320 zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-593-10261

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 2 000 stron przy 5% pokryciu

Kolor: czerwony - magenta

 

Toner zamiennik do drukarek laserowych:

  • Dell 1320

 

Toner Quantec zamiennik magenta do drukarki Dell 1320 to produkt stworzony z myślą o użytkownikach drukarek, którzy chcą oszczędzać na kosztach eksploatacji, bez utraty jakości wydruków. Jest to toner 100% nowy, który zapewnia wydajność na poziomie 2000 stron.

Jest to produkt przeznaczony specjalnie do drukarki Dell 1320, co oznacza, że będzie idealnie pasował i działał w niej bez zarzutu. Toner Quantec zamiennik do drukarki Dell 1320 zapewnia wysoką jakość wydruków, dzięki precyzyjnemu procesowi produkcji.

Toner Quantec charakteryzuje się doskonałą jakością wydruków, która jest porównywalna z oryginalnym tonerem firmy Dell. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tonerów i materiałów eksploatacyjnych w procesie produkcji.

Wydajność tonera Quantec wynosi 2000 stron, co oznacza, że jest to produkt o bardzo wysokiej wydajności. Dzięki temu użytkownicy drukarek będą mogli wydrukować dużą ilość dokumentów, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji drukarki.

Podsumowując, toner Quantec zamiennik magenta do drukarki Dell 1320 to produkt o wysokiej jakości, który zapewnia doskonałą jakość wydruków i wysoką wydajność. Dzięki temu użytkownicy drukarek mogą oszczędzać na kosztach eksploatacji, jednocześnie dbając o środowisko.