Toner Dell 1320 zamiennik black - toner Quantec 2k

toner Dell 1320 zamiennik toner Białystok
toner Dell 1320 zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-593-10258

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 2 000 stron przy 5% pokryciu

Kolor: czarny - black

 

Toner zamiennik do drukarek laserowych:

  • Dell 1320

 

Toner Quantec zamiennik black do drukarki Dell 1320 to produkt, który został stworzony z myślą o użytkownikach drukarek, którzy szukają alternatywnych rozwiązań do oryginalnych tonerów. Jest to toner 100% nowy, który oferuje wysoką jakość wydruków oraz wydajność na poziomie 2000 stron.

Dzięki temu tonerowi, użytkownicy drukarek Dell 1320 mogą oszczędzać na kosztach eksploatacji swojego urządzenia bez utraty jakości wydruków. Toner Quantec zamiennik black do drukarki Dell 1320 idealnie pasuje i działa w tym urządzeniu, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie i brak konieczności szukania innych zamienników.

Wysoka jakość wydruków jest zapewniona dzięki precyzyjnemu procesowi produkcji tonera Quantec. Dzięki temu drukowane dokumenty są wyraźne i czytelne, a czcionki i obrazy są ostre i wyraźne.

Wydajność tonera Quantec to kolejny atut tego produktu. Wydrukowanie aż 2000 stron to możliwość oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki temu, użytkownicy drukarek mogą pracować bez przerywania pracy, co pozwala na zwiększenie ich efektywności.

Toner Quantec zamiennik black do drukarki Dell 1320 to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość wydruków oraz wydajność, co pozwala na oszczędność kosztów eksploatacji drukarki. Jest to alternatywna opcja dla oryginalnych tonerów, która zapewnia bezproblemowe użytkowanie i pełną satysfakcję użytkowników.