Toner Dell 1320 zamiennik cyan - toner Quantec 2k

toner Dell 1320 zamiennik toner Białystok
toner Dell 1320 zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-593-10259

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 2 000 stron przy 5% pokryciu

Kolor: niebieski - cyan

 

Toner zamiennik do drukarek laserowych:

  • Dell 1320

 

Toner Quantec zamiennik cyan do drukarki Dell 1320 to wysokiej jakości produkt, który stanowi doskonałą alternatywę dla oryginalnych tonerów. Toner Quantec zamiennik jest w 100% nowy i zapewnia wydajność na poziomie 2000 stron, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji drukarki.

Ten toner jest stworzony specjalnie z myślą o drukarkach Dell 1320, co oznacza, że działa idealnie w tych urządzeniach. Tonery Quantec są produkowane z najwyższą starannością i jakością, co gwarantuje nie tylko doskonałą jakość wydruków, ale także dłuższą żywotność drukarki.

Dzięki tonerowi Quantec można uzyskać bardzo wyraźne i ostre wydruki, bez rozmazywania i smużenia. Toner ten jest w stanie wydrukować dużą ilość dokumentów, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Jest to rozwiązanie idealne dla firm oraz osób indywidualnych, które drukują dużą ilość dokumentów.

Toner Quantec zamiennik do drukarki Dell 1320 charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wydruków i wydajnością, ale także łatwością instalacji. Zastosowanie tonera jest bardzo proste i szybkie, co pozwala zaoszczędzić czas.

Toner Quantec zamiennik cyan do drukarki Dell 1320 to rozwiązanie, które pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy, przy zachowaniu doskonałej jakości wydruków. Jest to idealny wybór dla firm oraz osób indywidualnych, które cenią sobie doskonałą jakość oraz korzystne ceny.