Toner BLACK Epson Aculaser C2800 zamiennik - toner Quantec 8k reman

toner Epson Aculaser C2800 black toner zamiennik toner Białystok
toner Epson Aculaser C2800 black toner zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-E2800Bk

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

Toner fabrycznie zregenerowany

 

Wydajność: 8 000 stron (5% pokrycia, wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 toner

Kolor tonera: czarny - black

 

Zamiennik, zastępuje oryginalny toner do drukarek:

  • Epson Aculaser C2800

 

Toner Quantec zamiennik Epson C2800 black to wysokiej jakości produkt regenerowany, który stanowi doskonałą alternatywę dla oryginalnych tonerów Epson. Dzięki swojej wydajności, toner Quantec pozwala na osiągnięcie znaczących oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wydruku.

Toner Quantec zamiennik Epson C2800 black jest przeznaczony do użytku w drukarkach Epson C2800 i C2800DN, oferując użytkownikom szerokie możliwości wykorzystania w różnych środowiskach pracy. Tonery te są starannie regenerowane, co oznacza, że zużyte części są zastępowane nowymi, a toner jest uzupełniany do poziomu maksymalnego. Wszystko to sprawia, że tonery Quantec są w pełni funkcjonalne i gotowe do pracy z Twoją drukarką.

Toner Quantec zamiennik Epson C2800 black ma wydajność 8000 stron, co pozwala na drukowanie dużej liczby dokumentów. Dzięki temu można uniknąć ciągłych przestoju i przerw w pracy, co jest szczególnie ważne w środowiskach biurowych, gdzie wydajność drukowania odgrywa kluczową rolę.

W porównaniu z oryginalnymi tonerami Epson, toner Quantec zamiennik Epson C2800 black oferuje również znacznie korzystniejsze ceny. Dzięki temu użytkownicy mogą oszczędzić wiele pieniędzy bez utraty jakości wydruku. Oszczędności te mogą być znaczące, zwłaszcza w przypadku dużych firm lub organizacji, które drukują znaczne ilości dokumentów każdego dnia.

Kolejnym plusem tonera Quantec zamiennik Epson C2800 jest fakt, że regeneracja tonerów jest bardziej przyjazna dla środowiska. W porównaniu z produkcją nowych tonerów, regeneracja generuje znacznie mniejsze ilości odpadów i zanieczyszczeń, co oznacza mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego.

Podsumowując, toner Quantec zamiennik Epson C2800 black jest doskonałym wyborem dla użytkowników drukarek Epson C2800 i C2800DN, którzy chcą osiągnąć wysoką jakość wydruku i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Dzięki wydajności 8000 stron, korzystnym cenom i bardziej przyjaznej dla środowiska regeneracji, toner Quantec stanowi rozsądną alternatywę dla oryginalnych tonerów Epson.

 


 

Epson C2800, Epson S051161