Toner Epson CX21 toner zamiennik black - toner Quantec 4k

toner Epson CX21 toner zamiennik
toner Epson CX21 toner zamiennik
produkt niedostępny

KOD: G-S050319

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

 

Wydajność: 4 000 stron (5% pokrycia, wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 toner

Kolor tonera: czarny - black

 

Zamiennik, zastępuje oryginalny toner:

  • Epson AcuLaser CX21N,
  • Epson AcuLaser CX21NF,
  • Epson AcuLaser CX21NFC,
  • Epson AcuLaser CX21NFCT,
  • Epson AcuLaser CX21NFT

 

Toner Quantec zamiennik Epson CX21 to produkt przeznaczony dla użytkowników drukarek Epson CX21, których potrzeby związane z wydrukami są duże i wymagające. Toner ten jest alternatywą dla oryginalnych tonerów Epson, jednak jego jakość i wydajność nie ustępują im w niczym.

Toner Quantec zamiennik charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością. Jedna jednostka jest w stanie wydrukować nawet do 4000 stron, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla biur, które potrzebują częstych i intensywnych wydruków. Dzięki temu użytkownik tonera Quantec nie musi martwić się o częste wymiany tonera, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Warto również zaznaczyć, że toner Quantec jest w 100% nowy. Oznacza to, że nie jest to toner pochodzący z regeneracji, a oryginalny produkt, który zapewnia najwyższą jakość i niezawodność. Dlatego też można mieć pewność, że wydruki wykonane z użyciem tonera Quantec będą wyglądać doskonale i będą odzwierciedlać najwyższy poziom profesjonalizmu.

Toner zamiennik Quantec został również zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Dzięki temu, że jest to produkt zamienny, nie wymaga specjalnych procedur instalacji czy ustawiania. Wystarczy umieścić toner w drukarce i gotowe! Użytkownik może zacząć drukować z natychmiastową efektywnością i bez problemów.

Toner Quantec zamiennik Epson CX21 to doskonały wybór dla użytkowników drukarek Epson CX21, którzy poszukują produktu o wysokiej jakości, dużej wydajności i łatwej obsłudze. Jego 100% nowy stan oraz możliwość wydrukowania aż 4000 stron to gwarancja, że użytkownik będzie mógł skutecznie i efektywnie zarządzać swoimi potrzebami związanymi z drukowaniem, bez martwienia się o jakość wydruków czy częste wymiany tonera.