Toner Canon CRG716 magenta zamiennik do Canon LBP 5050 Canon LBP 5050N - toner Quantec Premium Plus

toner do Canon CRG716 magenta toner zamiennik Białystok
toner do Canon CRG716 magenta toner zamiennik Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-CRG716M

 

Producent: Quantec Premium Plus

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 1 500 stron przy 5% pokryciu (wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 sztuka

Kolor: czerwony - magenta

 

Toner zamiennik do drukarek:

  • Canon LBP 5050,
  • Canon LBP 5050N

 

Toner Quantec zamiennik Canon CRG716 magenta to doskonały wybór dla użytkowników drukarek laserowych Canon LBP 5050 i Canon LBP 5050N, którzy potrzebują tonera o wysokiej jakości druku. Ten toner zastępuje oryginalny toner Canon CRG716 i oferuje 100% nowy produkt, który jest zgodny z oryginalnymi specyfikacjami i zapewnia doskonałą jakość druku.

Wydajność tonera Quantec wynosi 1500 stron, co oznacza, że użytkownicy mogą drukować wiele dokumentów i innych materiałów bez konieczności częstej wymiany tonera. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników, którzy drukują dużo dokumentów i chcą oszczędzić czas i pieniądze.

Toner Quantec został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje, że drukowane strony są wyraźne i ostre. Toner ten jest również odporny na blaknięcie, co oznacza, że drukowane strony zachowają swoją jakość przez długi czas. Jest to szczególnie ważne dla dokumentów, które wymagają długotrwałego przechowywania.

Toner Quantec zamiennik Canon CRG716 jest również bardzo korzystny cenowo, co oznacza, że użytkownicy mogą zaoszczędzić wiele pieniędzy, nie tracąc na jakości druku. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników, którzy często drukują i potrzebują wielu tonerów w ciągu roku.

Toner Quantec został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu i wymianie. Użytkownicy nie muszą martwić się o skomplikowany proces wymiany tonera, ponieważ ten zamiennik tonera Canon CRG716 można łatwo zamontować i zdemontować. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy nie są biegli w obsłudze sprzętu komputerowego.

Podsumowując, toner Quantec zamiennik Canon CRG716 magenta to wysokiej jakości produkt, który zapewni użytkownikom drukarek laserowych Canon LBP 5050 i Canon LBP 5050N doskonałą jakość druku, wysoką wydajność, korzystną cenę i łatwość użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują tonera, który spełni ich wymagania w zakresie jakości i wydajności, a jednocześnie nie obciąży ich budżetu.

 


 

Canon LBP5050, Canon CRG 716M, Canon LBP5050N