Toner Canon CRG716 cyan zamiennik do Canon LBP 5050 Canon LBP 5050N - toner Quantec Premium Plus

toner do Canon CRG716 cyan toner zamiennik Białystok
toner do Canon CRG716 cyan toner zamiennik Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-CRG716C

 

Producent: Quantec Premium Plus

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 1 500 stron przy 5% pokryciu (wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 sztuka

Kolor: niebieski - cyan

 

Toner zamiennik,

kompatybilny z urządzeniami:

  • Canon LBP 5050,
  • Canon LBP 5050N

 

Toner Quantec zamiennik Canon CRG716 cyan to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla użytkowników drukarek laserowych Canon LBP 5050 i Canon LBP 5050N. Ten toner zastępuje oryginalny toner Canon CRG716 cyan, oferując 100% nowy produkt, który jest zgodny z oryginalnymi specyfikacjami i zapewnia wysoką jakość druku.

Wydajność tonera Quantec wynosi 1500 stron, co oznacza, że użytkownicy mogą drukować dużo więcej dokumentów i innych materiałów bez konieczności częstej wymiany tonera. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników, którzy potrzebują tonerów o wysokiej wydajności, aby zminimalizować koszty i oszczędzić czas.

Toner Quantec został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia, że drukowane strony są wyraźne i ostre. Tonery Quantec są testowane pod kątem jakości druku, a ich wyniki są porównywane z oryginalnymi tonerami Canon, aby zapewnić, że użytkownicy otrzymują produkt o jakości porównywalnej z oryginałem.

Toner Quantec jest również odporny na blaknięcie, co oznacza, że drukowane strony zachowają swoją jakość przez długi czas. Jest to szczególnie ważne dla dokumentów, które wymagają długotrwałego przechowywania.

Jako zamiennik tonera Canon CRG716 cyan, toner Quantec oferuje użytkownikom drukarek laserowych Canon LBP 5050 i Canon LBP 5050N znacznie niższą cenę niż oryginalny toner. Jest to szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy często drukują i potrzebują wielu tonerów w ciągu roku.

Toner Quantec został również zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu i wymianie. Użytkownicy nie muszą martwić się o skomplikowany proces wymiany tonera, ponieważ ten zamiennik tonera Canon CRG716 cyan można łatwo zamontować i zdemontować. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy nie są biegli w obsłudze sprzętu komputerowego.

Podsumowując, toner Quantec zamiennik Canon CRG716 cyan to wysokiej jakości produkt, który zapewni użytkownikom drukarek laserowych Canon LBP 5050 i Canon LBP 5050N znakomitą jakość druku, wysoką wydajność, niską cenę i łatwość użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy szukają tonera, który spełni ich wymagania w zakresie jakości i wydajności, a jednocześnie nie obciąży ich budżetu.

 


 

Canon LBP5050, Canon CRG 716C, Canon LBP5050N