Toner Utax 2508 CYAN zamiennik Utax CK-8530C - toner JetWorld 12k

toner Utax 2508 toner zamiennik - nowytoner.pl
toner Utax 2508 toner zamiennik - nowytoner.pl
produkt niedostępny

KOD: G-JW-U2508CN

 

Producent: JetWorld

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt 100% nowy

Kod EAN: 5903624325762

 

Wydajność: 12 000 stron przy 5% pokryciu (wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 sztuka

Kolor: CYAN

 

Zamiennik tonera do drukarek laserowych:

  • Utax 2508ci
  • Triumph-Adler 2508ci

 

Toner JetWorld zamiennik Utax 2508ci cyan to produkt, który został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują wydajnego tonera, który zapewni im doskonałą jakość wydruków oraz znaczącą oszczędność czasu i pieniędzy. Ten toner oferuje nie tylko doskonałą jakość druku, ale także niezwykle dużą wydajność, która pozwala na drukowanie bez konieczności częstej wymiany tonera.

Wydajność tonera JetWorld wynosi aż 12 000 stron. To oznacza, że użytkownicy mogą drukować w dużych ilościach, bez konieczności ciągłej wymiany tonera, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Toner zamiennik JetWorld Utax 2508ci oferuje wydajność porównywalną z oryginalnym tonerem Utax, jednak w znacznie niższej cenie.

Ten toner został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia doskonałą jakość wydruków przy każdym użyciu. Jest on w pełni zgodny z oryginalnym tonerem Utax, co oznacza, że jego jakość i wydajność są porównywalne z oryginałem.

Toner JetWorld jest bardzo łatwy w instalacji i można go szybko i łatwo wymienić bez konieczności angażowania specjalisty. Dzięki temu użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze na konserwację drukarki.

Ten toner jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników biurowych i domowych, którzy potrzebują wydajnego tonera, który zapewni im doskonałą jakość wydruków przy każdym użyciu oraz znaczącą oszczędność czasu i pieniędzy. Jego duża wydajność wynosząca aż 12 000 stron sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które drukują dużo dokumentów, ale nie chcą ponosić wysokich kosztów związanych z częstą wymianą tonera.

Toner JetWorld zamiennik Utax 2508ci cyan to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników drukarek Utax. Jego wyjątkowo duża wydajność wynosząca aż 12 000 stron pozwoli na drukowanie w dużej ilości, a jednocześnie oszczędzić czas i pieniądze. Jest to doskonała opcja dla użytkowników biurowych i domowych, którzy potrzebują wydajnego tonera, który zapewni im doskonałą jakość wydruków przy każdym użyciu.

 


 

Toner JetWorld Cyan Utax 2508 zamiennik CK-8530C, CK8530C (1T02YPCUT0, 1T02YPCTA0)