Toner Canon CRG-073L zamiennik - toner JetWorld 11.5k

toner Canon CRG073 toner zamiennik
toner Canon CRG073 toner zamiennik
produkt niedostępny

KOD: G-JW-C073LBN

 

Producent: JetWorld

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt 100% nowy

Kod EAN: 5903624330445

 

Wydajność: 11 500 stron przy 5% pokryciu (wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 sztuka

Kolor: BLACK

 

Zamiennik tonera do drukarek laserowych:

  • Canon i-SENSYS LBP-361dw,
  • Canon i-SENSYS LBP-361i,
  • Canon i-SENSYS LBP-362dw

 

Toner JetWorld zamiennik Canon CRG-073L to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników drukarek Canon, którzy potrzebują wysokiej jakości wydruków przy minimalnych kosztach. Toner ten został specjalnie zaprojektowany i przetestowany, aby zapewnić wydajność i jakość druku porównywalną z oryginalnym tonerem Canon.

Jego standardowa wydajność wynosi aż 11500 stron, co czyni go doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują drukowania w dużej ilości. To bardzo duża wydajność, która pozwala na drukowanie bez martwienia się o częste wymiany tonera.

Toner JetWorld zamiennik Canon CRG-073L został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na osiągnięcie doskonałej jakości wydruków przy każdym użyciu. Jest on również łatwy w instalacji, co oznacza, że można go szybko i łatwo wymienić, bez konieczności angażowania specjalisty.

Ten toner jest w pełni zgodny z oryginalnym tonerem Canon, co oznacza, że jego jakość i wydajność są porównywalne z oryginałem, jednak za znacznie niższą cenę. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z wysokiej jakości tonera, oszczędzając jednocześnie na kosztach zakupu.

Toner zamiennik JetWorld oferuje doskonałe oszczędności dla użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości wydruków w dużych ilościach. Jest to doskonała opcja dla użytkowników biurowych, którzy drukują dużo dokumentów i potrzebują wydajnego tonera, który zapewni im doskonałą jakość wydruków przy każdym użyciu.

Toner JetWorld zamiennik Canon CRG-073L to doskonały wybór dla użytkowników drukarek Canon, którzy potrzebują wysokiej jakości wydruków przy minimalnych kosztach. Jego standardowa wydajność wynosząca aż 11500 stron to bardzo duża wartość, która zapewnia użytkownikom niezawodność i wygodę w drukowaniu. Jest to doskonała opcja dla użytkowników biurowych, którzy potrzebują wydajnego i niezawodnego tonera, który zapewni im doskonałą jakość wydruków przy każdym użyciu.

 


 

Toner JetWorld Czarny Canon CRG073L zamiennik CRG-073L (5723C001)

Powiązane produkty: