Toner BLACK Epson Aculaser C3800 zamiennik - toner Quantec 8k reman

toner Epson Aculaser C3800 black toner zamiennik toner Białystok
toner Epson Aculaser C3800 black toner zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-E3800Bk

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

Toner fabrycznie zregenerowany

 

Wydajność: 8 000 stron (5% pokrycia, wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 toner

Kolor tonera: czarny - black

 

Zamiennik, zastępuje oryginalny toner do drukarek:

  • Epson Aculaser C3800

 

Toner Quantec zamiennik Epson C3800 black to produkt, który zapewnia wysoką jakość wydruku i jednocześnie pozwala na znaczne oszczędności kosztów. Tonery Quantec są starannie regenerowane, co oznacza, że są to produkty o pełnej funkcjonalności i gotowe do pracy z Twoją drukarką.

Toner Quantec zamiennik Epson C3800 jest przeznaczony do użytku w drukarkach Epson C3800 i C3800DN, oferując użytkownikom szerokie możliwości wykorzystania w różnych środowiskach pracy. Tonery te są wyposażone w wysokiej jakości toner, który zapewnia ostre i wyraźne wydruki, niezależnie od tego, czy drukujesz dokumenty, grafiki, czy fotografie.

Toner Quantec zamiennik Epson C3800 ma wydajność 8000 stron, co oznacza, że można drukować duże ilości dokumentów, podobnie jak w przypadku oryginalnych tonerów Epson. Ta wydajność jest szczególnie ważna w środowiskach biurowych, gdzie drukowanie dużych ilości dokumentów jest na porządku dziennym. Dzięki temu można uniknąć przestojów i przerw w pracy, co jest szczególnie ważne dla osób, które muszą drukować w krótkim czasie wiele dokumentów.

Kolejnym atutem tonera Quantec zamiennik Epson C3800 black jest jego korzystna cena. W porównaniu z oryginalnymi tonerami Epson, tonery Quantec są znacznie tańsze, co oznacza znaczne oszczędności dla użytkowników drukarek Epson C3800 i C3800DN. Dzięki temu osoby, które muszą drukować dużo dokumentów, mogą oszczędzić wiele pieniędzy i tym samym zmniejszyć koszty funkcjonowania firmy lub organizacji.

Korzyści finansowe nie są jedyną zaletą tonera Quantec zamiennik Epson C3800. Regeneracja tonerów jest również bardziej przyjazna dla środowiska niż produkcja nowych tonerów. Tonery Quantec są regenerowane, co oznacza, że używane są oryginalne części, a jedynie zużyte elementy są zastępowane nowymi. Dzięki temu generowane są znacznie mniejsze ilości odpadów i zanieczyszczeń, co oznacza mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego.

Podsumowując, toner Quantec zamiennik Epson C3800 to doskonały produkt dla osób, które chcą osiągnąć wysoką jakość wydruku, przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy. Dzięki wydajności 8000 stron, korzystnej cenie i bardziej przyjaznej dla środowiska regeneracji, toner Quantec stanowi rozsądną alternatywa dla tonerów oryginalnych Epson.

 


 

Epson C3800, Epson S051127