Toner BLACK HP CE400A do HP LaserJet Enterprise 500 Color M551 - toner zamiennik 5.5k reman

toner HP CE400A toner zamiennik toner Białystok
toner HP CE400A toner zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-HP-CE400A

 

Producent: Quantec Premium Plus

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt fabrycznie zregenerowany

 

Wydajność: 5 500 stron przy 5% pokryciu (wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1

Kolor: black

 

Toner zamiennik do drukarek laserowych:

  • HP LaserJet Enterprise 500 Color M551dn,
  • HP LaserJet Enterprise 500 Color M551n,
  • HP LaserJet Enterprise 500 Color M551xh,
  • HP LaserJet Enterprise 500 Color M551

 

Toner Quantec zamiennik HP CE400A black to produkt o wysokiej jakości, który zapewnia doskonałe wydruki bez konieczności wydawania fortuny na oryginalne tonery HP. Jest to toner regenerowany, co oznacza, że powstał z wykorzystaniem oryginalnych elementów, a zużyte części zostały zastąpione nowymi. Dzięki temu toner Quantec jest w pełni funkcjonalny i gotowy do użycia w drukarkach HP CE400A.

Toner Quantec zamiennik HP CE400A black cechuje się wydajnością na poziomie 5500 stron, co oznacza, że pozwala na drukowanie podobnej ilości dokumentów co oryginalne tonery HP. Dzięki temu użytkownicy mogą oszczędzać czas i pieniądze, nie tracąc przy tym na jakości wydruku. Toner Quantec został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy szukają produktu o wysokiej jakości, a jednocześnie chcą oszczędzać pieniądze.

Toner Quantec zamiennik HP CE400A wyróżnia się również korzystną ceną w porównaniu z oryginalnymi tonerami HP. Dzięki temu użytkownicy drukarek HP CE400A mogą zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na kosztach eksploatacji drukarki. Ponadto, stosowanie regenerowanych tonerów to także przyjazne dla środowiska rozwiązanie, ponieważ pozwala na redukcję ilości zużytych materiałów oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.

Toner Quantec zamiennik HP CE400A gwarantuje wydruki o doskonałej jakości, które wyróżniają się pełnymi, głębokimi kolorami oraz ostrością tekstu. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują drukować dokumenty o wysokiej jakości, takie jak raporty, oferty handlowe czy ulotki reklamowe. Tonery Quantec charakteryzują się również stabilnym działaniem i długim czasem pracy, co wpływa na wydłużenie okresu pomiędzy wymianami tonera.

Warto również podkreślić, że toner Quantec zamiennik HP CE400A to produkt, który z łatwością można zamontować w drukarce, nie wymagając specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Użytkownicy mogą zamontować toner samodzielnie, bez konieczności korzystania z pomocy serwisu.

 


 

HP LaserJet Color M551dn, HP LaserJet Color M551n, HP LaserJet Color M551xh, HP LaserJet Color M551, HP 507A