Toner Dell 2230d zamiennik - toner Quantec 3.5k

toner Dell 2230d zamiennik toner Białystok
toner Dell 2230d zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-593-10500

 

Producent: Quantec

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 3 500 stron przy 5% pokryciu

 

Toner zamiennik do drukarek laserowych:

  • Dell 2230d

 

Toner Quantec zamiennik do drukarki Dell 2230D to produkt, który został stworzony z myślą o użytkownikach posiadających drukarki Dell i chcących korzystać z tańszych, alternatywnych rozwiązań do drukowania. Toner Quantec zamiennik to 100% nowy produkt, który gwarantuje doskonałą jakość wydruków oraz wysoką wydajność.

Toner Quantec zamiennik do drukarki Dell 2230D został zaprojektowany tak, aby działał zgodnie ze specyfikacją oryginalnych tonerów. Oferuje on wydajność na poziomie 3500 stron, co oznacza, że użytkownicy nie będą musieli wymieniać tonera tak często jak w przypadku niektórych innych produktów na rynku. Dzięki temu oszczędzą czas i pieniądze.

Toner Quantec zamiennik do drukarki Dell 2230D jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, a także zapewnia niezawodność i trwałość, co przekłada się na oszczędności na dłuższą metę. W przypadku produktów zamiennych ważne jest, aby wybrać renomowanego producenta, który oferuje nie tylko atrakcyjną cenę, ale również wysoką jakość produktu oraz wsparcie techniczne.

Toner Quantec zamiennik do drukarki Dell 2230D to doskonały wybór dla użytkowników poszukujących alternatywnych rozwiązań do drukowania. Dzięki wysokiej jakości, niezawodności i wysokiej wydajności użytkownicy będą zadowoleni z efektów swojej pracy oraz oszczędzą czas i pieniądze.