Toner HP 415A black zamiennik do HP Color LaserJet Pro MFP M479dw

toner black HP 415A zamiennik toner Białystok
toner black HP 415A zamiennik toner Białystok
produkt niedostępny

KOD: G-HP415ABk

 

NO CHIP

Producent: Quantec Premium Plus

Gwarancja: 24 miesiące

Produkt nowy

 

Wydajność: 2 400 stron przy 5% pokryciu (wg producenta, wydruk ciągły)

Ilość sztuk w opakowaniu: 1 sztuka

Kolor: czarny - black

 

Toner zamiennik do drukarek:

  • HP Color LaserJet Pro MFP M479dw,
  • HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn,
  • HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw,
  • HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw,
  • HP Color LaserJet Pro M454dw

 

Toner nie posiada elektronicznego chipa dzięki któremu drukarka rozpoznaje toner. Chip należy przełożyć z dotychczas wykorzystywanego tonera.

Tonery marki Quantec produkowane są w zakładach posiadających certyfikaty ISO 14001 i ISO 9001 dzięki czemu gwarantują wysoką jakość, porównywalną z oryginałami.

Tonery produkowane są ze 100% nowych podzespołów i gwarantują wyraźne i o odpowiednim kontraście wydruki z właściwym odwzorowaniem barw.

 


 

Zamiennik Quantec tonera HP W2030A to produkt, który zapewni Ci wysoką jakość wydruków, jednocześnie pozostając w przystępnej cenie. Ten zamiennik tonera jest kompatybilny z drukarkami HP i można go łatwo zamontować w drukarce.

Jedną z cech tego zamiennika tonera jest to, że przed zamontowaniu tonera w drukarce, należy ręcznie przełożyć chip, aby toner działał poprawnie. Ten proces może wydawać się skomplikowany, ale instrukcje dostępne w internecie krok po kroku wskazują, jak to zrobić.

Wydruki, które uzyskasz dzięki temu tonerowi, będą wyraźne i ostre, a kolory będą nasycone i realistyczne. Zamiennik tonera HP W2030A marki Quantec charakteryzuje się również dużą wydajnością, co oznacza, że można wydrukować dużą ilość dokumentów z jednym tonerem.

Jeśli szukasz zamiennika tonera, który będzie działał w drukarce HP, a jednocześnie nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, zamiennik tonera HP W2030A jest dobrym wyborem. Chociaż wymaga on przełożenia chipa, to jest to łatwe do zrobienia i toner zapewnia wydruki wysokiej jakości.